Неділя
21.10.2018
07:58
Форма входу
Категорії розділу
Зовнішні Статті [2]
Наші Статті [0]
Сусідні міста та села [0]
Зовні про наші події [1]
Корисні нотатки [2]
Відео Підбірка [4]
Ключові слова
Ідеї Великодимерська Громада авто Розклад маршрутки Оголошення цирк співпраця господарство продукти Ринок Велика Димерка спорт Активісти громада Спілкування інтерв'ю преса відео Електрички квіти тюльпани Хризантема розсада Екологія підприємства Свято Картопля техніка робота інтернет Зв'язок ОВОЧІ Запаси фрукти організації підприємці торгівля якість сервіс місця пошта Facebook публікації Вдосконалення кайдзен HD IPTV T2 бровары Спутниковое ТВ ex.ua fs.to gsm сигнализация kinomax.pro kinoylei.ru Megogo uakino.net видеонаблюдение домофоны охранная сигнализация
Ми в соц-мережі
Пошук
Друзі сайту
Великодимерський НВК
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Великодимерський інтернет-портал

Матеріали про Димерку

Головна » Статті » Зовні про наші події

урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая
19 грудня – в селищі Велика Димерка, біля відкритої сцени, пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Святого Миколая Чудотворця та відкриття святкової районної новорічної ялинки. 
В заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, голова районної ради А.В.Деменко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, діти з 46 населених пунктів, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад, директори шкіл. 

 З вітальним словом до присутніх звертався голова Броварської районної державної адміністрації 
П.П.Іваненко, голова районної радиА.В.Деменко, великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня Святого Миколая Чудотворця голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко та голова районної ради А.В.Деменко  вручили школярам солодкі подарунки. 
    Під час святкування Дня Святого Миколая Чудотворця відбувся концерт художньої самодіяльності дитячих колективів Броварського району. 
    Цього ж дня голова райдержадміністрації П.П.Іваненко, голова районної ради А.В.Деменко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, відвідали дитячий будинок для дітей сиріт «Надія», що розташований в с.Мокрець. 
    Вітаючи дітей та вихователів дитячого будинку "Надія" голова Бровраської райдержадміністації П.П.Іваненко зазанчив:
     -  Питання виховання і захисту підростаючого покоління завжди є і будуть актуальними, адже діти - гарант самозбереження й поступу нації. Одним з критеріїв стану захисту прав дитини та її добробуту в державі є кількість дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
    Ряд законів України, актів Президента України В.Ф.Януковича та Уряду держави закріпили пріоритетність сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
    Не дивлячись на значне збільшення кількості дітей, які проживають в сім'ях опікунів та піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу традиційною формою влаштування дітей, які з різних причин втрачають можливість виховуватись в сім'ї, залишається їх утримання в інтернатних закладах. Після виходу із державного закладу переважна кількість дітей має проблеми із адаптацією до навколишнього соціуму, передусім - це відсутність власного житла. 
    Дану проблему можливо розв’язати через придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також залучення коштів підприємств, організацій та установ, зацікавлених у забезпеченні житлом своїх працівників, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, закріплення та збереження права користування жилим приміщенням за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування в якому вони проживали до набуття юридичного статусу. 
    З 2014 року в с.Заворичи розпочнеться будівництво багатоквартирного будинку. Після завершення будівництва ми плануємо дітей-сиріт, які потребують житла, першочергово забезпечити квартирами. Оскільки Президент України В.Ф.Янукович наголошує на тому, що саме держава повинна забезпечити дітей-сиріт комфортними умовами для життя.
    
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради вихованцям дитячого будинку «Надія» були вручені цінні подарунки та солодощі. 
    З подарунками до дитячого будинку «Надія» також завітали голова міськрайонної організації Червоного Хреста України Л.Б.Драпей, працівники Броварського спецпідрозділу «Беркут», працівники Броварського міськрайонного управління юстиції, студенти Київського Торгово-економічного університету, студенти Академії Внутрішніх справ Укарїни. 
    Діти виховного закладу в свою чергу подарували гостям сувенірні вироби, які вони зробили своїми руками та показали концерт художньої самодіяльності.
    Заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова із заступником голови районної ради В.Є.Шульгой відвідали дитячий будинок сімейного типу «Сонячне світло». 
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради вихованцям дитячого будинку сімейного типу «Сонячне світло» були вручені цінні подарунки та солодощі.

оригінал статті:
Категорія: Зовні про наші події | Додав: eLibra (04.03.2014)
Переглядів: 349 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar